Zlokalizuj mnie / Wybierz spółkę zależną

Jesteś przypisany do oddziału: France

Dostępne języki

Poznaj najbezpieczniejsze rozwiązania wysokościowe

Znajdź idealną podnośnik do pracy

Złóż wniosek o interwencję

Odkryj naszy sprzęt używany

Zamawianie części zamiennych

Rewrite the story*

HA16 E & HA16 E PRO
nowe elektryczne modele do jazdy w trudnym terenie

Najlepszy podnośnik przegubowy aby dostać się do Julii (według Romea)

*Opowieść pisana na nowo.

flag

Haulotte POLSKA

Haulotte POLSKA Sp. z o.o to spółka córka Haulotte Group SA z Francji - trzeciego światowego (największego europejskiego) producenta maszyn do podnoszenia ludzi i towarów. Polska Spółka istnieje od grudnia 2005 i zajmuje się:

Odkryj Haulotte POLSKA

Zespół Haulotte

jest do Państwa dyspozycji w razie potrzeby.

Nasze powiązane usługi

Maszyny używane

Przeszukaj bazę naszych używanych urządzeń i znajdź odpowiednie rozwiązanie, aby rozwijać swój biznes.

Zobacz nasze oferty

Zamawianie części

Tylko oryginalne części zamienne Haulotte są zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do Twoich maszyn.

Zamawianie części

Od momentu powstania w 1881 roku, Haulotte jest światowym liderem w produkcji podestów roboczych do pracy na wysokości i urządzeń do podnoszenia ładunków. Na podstawie naszego doświadczenia w branży budowlanej i możliwości wielu zastosowań (wewnątrz i na zewnątrz budynków) opracowaliśmy siedem różnych gam produktów: podesty teleskopowe (od 14 do 43m) i lekkie podesty samojezdne (aż do 16m), przegubowe podesty o napędzie spalinowym do pracy w terenie lub o napędzie elektrycznym (od 12 do 41m), podesty push around do 14m, podesty nożycowe o napędzie spalinowym lub elektrycznym (od 8 do 18m), podesty ruchome na przyczepkach i masztowe podesty o wysokość roboczej aż do 10m. Ponadto, zaprojektowaliśmy gamę ładowarek teleskopowych do specyficznych potrzeb naszych klientów: kompaktowe ładowarki, ładowarki o dużej wysokości podnoszenia (aż do 17m) i ładowarki o dużej ładowności, podnoszenie aż do 7,2 t.

Mamy świadomość, że zakup floty wiąże się z kosztem. Z tego powodu, firma Haulotte opracowała szereg rozwiązań finansowych w zależności od potrzeb: leasing finansowy, sprzedaż ratalna, leasing operacyjny. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z działem finansowym Haulotte.

Będąc wiodącym producentem podestów ruchomych, musimy brać pod uwagę również cykl życia naszych urządzeń, które wymagają konserwacji oraz części zamiennych. Bez względu na to, czy potrzebujecie Państwo wsparcie techniczne, naprawę lub szkolenie z obsługi urządzeń, albo po prostu część zamienną, sieć naszych techników jest do Państwa dyspozycji.

Certyfikat ISO 9001/14001/45001

Globalny dostawca rozwiązań

Blue company challenger

Doświadczony producent