Zlokalizuj mnie / Wybierz spółkę zależną

Jesteś przypisany do oddziału: France

Dostępne języki

Haulotte Financial Services

Haulotte Financial Services oferuje szeroką gamę rozwiązań finansowych odpowiadających zmieniającym się potrzebom biznesowym naszych Klientów. Poniższa tabela przedstawia kilka najbardziej popularnych opcji leasingowych. Zapoznaj się z nimi, a jeśli będziesz miał pytania lub chciał uzyskać więcej informacji - zadzwoń śmiało do naszego przedstawiciela.
Zapoznaj się z broszurą

Duża elastyczność i wybór

Leasing fiansowy

Dzięki formule leasingu finansowego Twoja firma staje się właścicielem przedmiotu leasingu na koniec obowiązywania umowy.

 • Stałe koszty ułatwiające ustalenie budżetu.
 • Korzyści podatkowe dla leasingobiorcy.
 • Zachowanie kapitału obrotowego.
Więcej informacji

Pożyczka

Dzięki tej formule finansowania Twoja firma może zakupić sprzęt/ maszyny za kwotę określoną przy podpisaniu umowy.

 • Stałe koszty ułatwiające ustalenie budżetu.
 • Pożyczkobiorca staje się właścicielem przedmiotu.
 • Zachowanie kapitału obrotowego.
 • Umożliwia ubieganie się o dotacje unijne.
Więcej informacji

Leasing operacyjny

Dzięki formule leasingu operacyjnego Twoja firma płaci raty za używanie sprzętu/maszyn a na koniec obowiązywania umowy ma do wyboru kilka opcji.

 • Stałe koszty ułatwiające ustalenie budżetu.
 • Korzyści podatkowe.
 • Zachowanie kapitału obrotowego.
 • Na koniec umowy sprzęt / urządzenie może być wymienione na nowe.
 • Niższe płatności miesięczne.
Więcej informacji

Możesz cieszyć się udogodnieniami jakie Ci zapewnimy, , wyręczając Cię w obu tych obszarach.

Twoje maszyny i sprzęt oraz to, w jaki sposób je finansujesz, są nierozłącznymi elementami, które przyczyniają się do sukcesu Twojej firmy.
Haulotte, dzięki partnerskiej współpracy z DLL – jednym ze światowych liderów oferujących profesjonalne usługi finansowe, proponuje liczne rozwiązania finansowe dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewnia dostęp do innowacyjnych maszyn i sprzętu, jakich potrzebujesz, a na które już nie będziesz musiał przeznaczać własnego kapitału czy też uciekać się do alternatywnych źródeł finansowania. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać Haulotte Financial Services:

Kup potrzebne Ci maszyny i urządzenia bez ponoszenia nakładów pieniężnych. W większości przypadków będziesz musiał dokonać jedynie opłaty wstępnej lub zaliczki.

Nasze rozwiązania są dostosowane do praktycznie każdej możliwej sytuacji biznesowej, poczynając od elastycznych harmonogramów płatności a kończąc na finansowaniu dodatkowego wyposażenia, jakie może być wymagane w całym cyklu życia finansowanego urządzenia czy maszyny.

Zastosowanie najnowszych technologii czy innowacyjnego wyposażenia może dać Ci poważną przewagę konkurencyjną. Ale to, co dziś jest nowoczesne, jutro może okazać się przestarzałe. Dzięki Haulotte Financial Services możesz po zakończeniu umowy pozyskać nowszy i lepszy sprzęt.

Przy odpowiednio wybranym modelu finansowania Twoje płatności mogą być w pełni zaliczane w koszty uzyskania przychodu.

Nasze elastyczne opcje finansowania pozwalają tak zaplanować płatności, aby pasowały do zmian następujących w Twoim cash flow. Jeśli Twoje źródło przychodów jest zmienne, Twoje płatności mogą być mniejsze gdy przychody spadają i większe gdy firma świetnie prosperuje i zarabia.

Wybór odpowiedniego produktu finansowego pozwoli Ci na koniec okresu leasingowania zdecydować, czy chcesz kontynuować leasing danego urzadzenia/maszyny, zwrócić je i podpisać umowę na całkiem nowe urządzenie, czy dokonać wykupu. Wybór należy do Ciebie.

Finansowanie z nami

Oferujemy Państwu liczne korzyści i wygodę korzystania z przystępnej formy finansowania oferowanej w jednym przejrzystym pakiecie. W większości przypadków wystarczy jeden telefon do rozpoczęcia stosownej procedury. W zależności od kwoty transakcji, zatwierdzenie kredytu może nastąpić jeszcze w dniu złożenia wniosku. A jeśli już masz przyznaną linię kredytową, może się to odbyć jeszcze szybciej! Wszystko to pozwoli Ci sfinalizować zaplanowany zakup urządzeń/maszyn z Twoim lokalnym dostawcą.

Certyfikat ISO 9001/14001/45001

Globalny dostawca rozwiązań

Blue company challenger

Doświadczony producent