Zlokalizuj mnie / Wybierz kraj

Jesteś przypisany do oddziału: France

Dostępne języki

Haulotte Polska

Haulotte Polska Sp. z o.o. jest filią firmy HAULOTTE z Francji - producenta podestów ruchomych do pracy na wysokości.

Haulotte Polska istnieje od grudnia 2005 i zajmuje się:

  • sprzedażą podestów ruchomych do pracy na wysokości marki Haulotte.

  • obsługą posprzedażną – serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, szkoleniami technicznymi z obsługi i napraw maszyn naszej marki.
  • sprzedażą części zamiennych do wszystkich typów maszyn Haulotte.
Zakres działania Haulotte Polska obejmuje Polskę, oraz kraje Europy Centralno – Wschodniej: Węgry, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Gruzja i Białoruś. W Polsce prowadzimy sprzedaż bezpośrednią urządzeń, części zamiennych i usług serwisowych, natomiast w krajach Europy wschodniej funkcjonujemy poprzez autoryzowanych partnerów / dystrybutorów.

Haulotte Polska polityka Prowadzona przez

Siedziba Haulotte Polska znajduje sie w Jankach k/Warszawy gdzie mieści się biuro firmy, magazyn maszyn i części zamiennych oraz warsztat stacjonarny działu serwisu. Dział Sprzedaży maszyn w Jankach obsługuje klientów w Polsce i zagranicą oraz dystrybutorów zagranicznych, wspierany przez przedstawicieli handlowych operujących na terenie całego kraju.
 
Dział Serwisu to kilka warsztatów mobilnych z technikami poruszającymi się po terenie całego kraju, zarządzanymi przez Kierownika Serwisu. W Jankach stacjonuje doradca klienta ds. technicznych i doradca ds. części zamiennych.
 
Prowadzona przez Haulotte Polska polityka serwisowa ma na celu zapewnienie najwyższej gotowości technicznej urządzeń, wdrażanie rozwiązań serwisowych zgodnych ze standardami Grupy Haulotte i przystosowanych do wymagań klienta oraz zapobieganie awariom.
 
Jesteśmy organizacją skupioną na obsłudze klienta, szybko i efektywnie reagującą na potrzeby klienta. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta. HAULOTTE posiada na całym świecie własną sieć spółek / oddziałów zajmujących się sprzedażą maszyn i obsługą posprzedażną.

Podane powyżej adresy mailowe oraz telefony służą do kontaktu w sprawie NASZEJ oferty. Nie wyrażamy zgody na przesyłanie ofert lub zapytań o zgodę na przesłanie oferty. Nie wyrażamy zgody na przechowywanie naszych adresów w bazach mailingowych i udostępnianie innym podmiotom niż tym, które są bezpośrednio zainteresowane naszymi usługami.

Odwiedź nas

Haulotte Polska Sp. z o.o.
Ul. Graniczna 22, 05-090 Janki, Polska
Tel. : +48 22 720 08 80
 
 

Certyfikat ISO 9001/14001/45001

Globalny dostawca rozwiązań

Blue company challenger

Doświadczony producent