Zlokalizuj mnie / Wybierz spółkę zależną

Jesteś przypisany do oddziału: France

Dostępne języki

MyCompanion

Celem jest zapewnienie użytkownikom kompleksowych, dokładnych informacji o maszynie i jej środowisku pracy. MyCompanion to łatwe w użyciu, ergonomiczne narzędzie z możliwością rozbudowy, które pomaga operatorom zapoznać się z maszyną.
Pobierz Broszurę
access_machine_information_easily

Właściwe informacje we właściwym czasie!

Narzędzie MyCompanion działa z kodem QR umieszczonym na maszynie. Użytkownicy muszą go po prostu zeskanować, aby uzyskać dostęp do określonej dokumentacji dla maszyny zgodnie z jej numerem seryjnym i listą kontrolną, którą należy wykonać przed użyciem maszyny.

information_machine_documentation_application_sherpal

Uzyskaj całą dokumentację swojej maszyny w jednym miejscu

  • Instrukcje obsługi,
  • Książki konserwacji,
  • Katalogi części zamiennych
  • Filmy instruktażowe...
Pozwala to lepiej zrozumieć maszynę dzięki interaktywnym treściom, takim jak filmy instruktażowe, wyjaśniające wszystko, co musisz wiedzieć o swoim modelu podnośnika. Pozwala to również operatorowi, który jest uprawniony do prowadzenia maszyny, na łatwe przejęcie kontroli nad maszyną poprzez wykonywanie prostych instrukcji.

Poprawa bezpieczeństwa i zarządzania energią

MyCompanion dostarcza również lokalne prognozy pogody, określając wszelkie potencjalne zagrożenia dla operacji (wiatr, deszcz itp.). Ta i wiele innych funkcji zwiększają świadomość operatora na temat środowiska zewnętrznego. Dostępna jest lista kontrolna bezpieczeństwa umożliwiająca szybką kontrolę maszyny.

20240325-HA20RTJ-MaintenanceSHERPAL

Jeszcze więcej możliwości dzięki Sherpal!

Jeśli maszyna jest podłączona do SHERPAL, narzędzie będzie w czasie rzeczywistym podawać informacje o poziomie paliwa lub stanie naładowania akumulatora oraz alerty bezpieczeństwa, pozwalając operatorowi zachować bezpieczeństwo i uniknąć kłopotów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Serwisie Haulotte?

Niezależnie od tego, czy posiadasz nowy, czy używany sprzęt, Haulotte Service zapewnia osobistą pomoc i narzędzia online dla optymalnego zwrotu z inwestycji.

Certyfikat ISO 9001/14001/45001

Globalny dostawca rozwiązań

Blue company challenger

Doświadczony producent