Zlokalizuj mnie / Wybierz spółkę zależną

Jesteś przypisany do oddziału: France

Dostępne języki

Nożycowe Spalinowe

Dzięki dużym platformom, podnośniki nożycowe mają najwyższą nośność ze wszystkich rodzajów platform roboczych. Podnoszenie maksymalnie 4 pracowników, umożliwiające prowadzenie nawet najbardziej wymagających zadań. Standardowe rozszerzenia platformy zapewniają jeszcze więcej przestrzeni roboczej i dodatkowy zasięg. Dzięki prostemu podnoszeniu w pionie są bardzo łatwe w użytkowaniu. Wysoka zdolność pokonywania wzniesień i pochylania zapewnia możliwość pracy w najbardziej trudnym terenie z wysuwanymi podporami zapewniającymi maksymalną stabilność. Udźwig platformy dla tych urządzeń wynosi od 450 kg do 700 kg. Podesty te mogą być podnoszone do wysokości roboczej od 10 m do 18 m.
Cały asortyment nożycowe

Efektywne podnośniki nożycowe od Haulotte

Gama podnośników nożycowych spalinowych Haulotte zapewnia wysokość roboczą od 10 do 12 metrów z udźwigiem od 450 kg do 565 kg. Są przeznaczone do eksploatacji na budowach lub podczas prac wykończeniowych. Bardzo zwrotne, dostosowane do poruszania się w terenie każdego rodzaju, podnośniki nożycowe spalinowe to solidne platformy, charakteryzujące się doskonałą mobilnością, które dzięki małemu promieniowi skrętu mogą docierać do trudno dostępnych miejsc.

Haulotte, specjalista w produkcji podnośników koszowych.

Idealnie nadają się do podnoszenia do 3 osób jednocześnie podczas prac budowlanych lub konserwacyjnych, podnośniki nożycowe spalinowe zaprojektowane przez Haulotte to platformy idealne do zwiększenia produktywności zespołów przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Dzięki ich niezwykłym możliwościom terenowym, podnośniki nożycowe Haulotte radzą sobie w każdym terenie i środowisku.
 

Certyfikat ISO 9001/14001/45001

Globalny dostawca rozwiązań

Blue company challenger

Doświadczony producent