Zlokalizuj mnie / Wybierz spółkę zależną

Jesteś przypisany do oddziału: France

Dostępne języki

Nożycowe Elektryczne

Niezwykle elastyczne, elektryczne podnośniki nożycowe zapewniają bardziej kompaktowe wymiary niż wersje z silnikiem dieslowskim i zapewniają możliwość pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Podnoszenie maksymalnie 3 pracowników, umożliwiające prowadzenie nawet najbardziej wymagających zadań. Udźwig platformy dla tych urządzeń wynosi od 230 kg do 450 kg. Podesty te mogą być podnoszone do wysokości roboczej od 8 m do 14 m.
Cały asortyment nożycowe

Podnośniki nożycowe najwyższej jakości od Haulotte

Zaprojektowano je dopodnoszenia ludzi podczas wykonywania prac na wysokości z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa, podnośniki nożycowe Haulotte znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach: budownictwie, robotach murarskich i elektrycznych, sprzątaniu, imprezach itp. Kompaktowe, dostosowane do wąskich przejść, terenowe z silnikiem diesla do eksploatacji na zewnątrz lub ciche elektryczne do użytku w pomieszczeniach lub na zewnątrz w strefach, w których obowiązują ograniczenia emisji spalin, solidna platforma naszych podnośników nożycowych dopuszcza obciążenie od 230 kg do 750 kg.

Dzięki obszernej platformie, podnośniki nożycowe mają większą ładowność niż wszystkie inne typy platform. Mogą podnosić do 3 osób w celu wykonywania najbardziej wymagających zadań. Rozszerzenia platformy zapewniają dodatkowy zasięg i przestrzeń roboczą. Podnoszenie w linii prostej sprawia, że są bardzo łatwe w manewrowaniu. Dzięki wysokiej tolerancji pokonywania przeszkód i przechyłu, podnośniki nożycowe terenowe mogą funkcjonować na najbardziej nierównym terenie. Stabilizatory zapewniają maksymalną stabilność. Podnośniki nożycowe PULSEO oferują użytkownikom możliwość pracy w pomieszczeniach, bez emisji i w ciszy.

Haulotte, ekspert w produkcji podnośników nożycowych

Podnośniki nożycowe Haulotte są specjalnie przystosowane do ograniczeń branży budowlanej i wykończeniowej, ponieważ są w stanie podnosić ciężkie ładunki, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo użytkownika. Duża autonomia i wszechstronność naszych podnośników nożycowych zapewniają wyjątkową efektywność pracy w pomieszczeniach i na zewnątrz.
 

Certyfikat ISO 9001/14001/45001

Globalny dostawca rozwiązań

Blue company challenger

Doświadczony producent