Zlokalizuj mnie / Wybierz spółkę zależną

Jesteś przypisany do oddziału: France

Dostępne języki

Przegubowe Spalinowe

Przegubowa budowa podestów z przedłużeniem ramienia (JIB) zapewnia niezwykłą elastyczność i odgrywa kluczową rolę w pokonywaniu przeszkód. Ponadto mogą one być wykorzystywane w mniejszej przestrzeni, niż podesty teleskopowe. Przegubowe podesty o napędzie spalinowym mogą być wykorzystywane w trudnym terenie dzięki wyjątkowym parametrom terenowym. Dzięki proporcjonalnym i jednoczesnym ruchom zapewniają wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Wysokość robocza przegubowych podestów ruchomych wynosi od 16 m do 41m.
Zobacz pełną gamę przegubowe

Podnośniki przegubowe wysokiej jakości

Dzięki wysokości roboczej od 12 do 41 metrów, podnośniki przegubowe Haulotte zapewniają dostęp do każdego miejsca na budowie, podczas konserwacji, renowacji, przycinania drzew, imprez sportowych lub wydarzeń. Spalinowe lub elektryczne, samobieżne podnośniki przegubowe umożliwiają dostęp ponad przeszkodami dzięki dużemu zasięgowi i dotarcie do najtrudniej dostępnych obszarów roboczych dzięki możliwości obrotu bez wykraczania poza obrys podwozia.

Dlaczego warto wybrać podnośnik przegubowy od Haulotte?

Wszechstronny, łatwy w obsłudze, z doskonałym zasięgiem, z którym praca będzie przyjemnością podnośnik przegubowy spalinowy nadaje się idealnie do prac na zewnątrz, a podnośnik przegubowy elektryczny do prac w pomieszczeniach. Ponadto modele PULSEO, podnośników koszowych terenowych, oferują niezwykłe możliwości pokonywania przeszkód i pracę w nawet najbardziej nierównym terenie. Podnośniki te oferują napęd na 2 lub 4 koła kierowane. Wybierz podnośnik przegubowy, który najlepiej nadaje się do prac budowlanych i konserwacyjnych.

Certyfikat ISO 9001/14001/45001

Globalny dostawca rozwiązań

Blue company challenger

Doświadczony producent