Zlokalizuj mnie / Wybierz spółkę zależną

Jesteś przypisany do oddziału: France

Dostępne języki

Przegubowe Elektryczne

Platformy elektryczne mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, bez żadnych emisji. Ponadto modele PULSEO oferują możliwość pracy w ekstremalnie trudnych warunkach polowych, nawet w bardzo trudnym terenie. Wysokość robocza ruchomych platform przegubowych waha się od 12 m do 21 m.
Zobacz pełną gamę przegubowe

Wybierz podnośnik przegubowy elektryczny od Haulotte

Zaprojektowane do eksploatacji w pomieszczeniach, na zewnątrz i w terenie dzięki gamie PULSEO, podnośniki przegubowe elektryczne Haulotte działają sprawnie i wydajnie dzięki wielu zaletom: równoczesna jazda i obrót wieżyczki, duża autonomia pracy, cicha eksploatacja umożliwiająca pracę o każdej porze.

Podnośniki koszowe najwyższej jakości od Haulotte

Haulotte projektuje i montuje podnośniki przegubowe elektryczne do podnoszenia ludzi na wysokość roboczą od 12 do 20 metrów do prac wykończeniowych, konserwacyjnych, renowacyjnych, obsługi imprez, logistyki i dystrybucji. Zaprojektowane, aby spełniały wymagania użytkownika w dowolnym miejscu i bez względu na codzienne ograniczenia, podnośniki przegubowe elektryczne są zwinne, wytrzymałe, niezawodne i bardzo łatwe w obsłudze. Oferują skoncentrowaną wydajność i są idealne do wykonywania zadań na wysokości z efektywnością i całkowitym bezpieczeństwem!

Certyfikat ISO 9001/14001/45001

Globalny dostawca rozwiązań

Blue company challenger

Doświadczony producent