Zlokalizuj mnie / Wybierz kraj

Jesteś przypisany do oddziału: France

Dostępne języki

Najnowsze

Haulotte odkrywa na nowo historię Romea i Julii dzięki nowemu modelowi HA16 E

Opublikowane 2024/02/14

Czytanie 4 min

Romeo i Julia nie mogli przeżyć swojej wielkiej miłości w XVI wieku, ale w XXI wieku Haulotte daje im moc, by wszystko zmienić dzięki HA16 E, nowej, terenowej, przegubowej maszynie z napędem elektrycznym!

Wyobraź sobie, że masz moc wymyślenia na nowo legendarnej sceny balkonowej, w wersji 2.0, finał tej opowieści nie byłby już taki sam... To zmieniona i oto zoptymalizowana historia wielkiej miłości... dzięki odpowiedniemu sprzętowi.Legendarnej sceny balkonowej, w wersji 2.0

Haulotte na nowo wymyśla romantyczną sagę Romea i Julii dzięki HA16 E, nowy, terenowy, przegubowy podest ruchomy z napędem elektrycznym. Cichy i przyjazny środowisku, ta maszyna ma takie same wysięgi jak ta z silnikiem spalinowym. Idealna zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, posiada nieograniczoną autonomie dzięki wyjmowanej i wymiennej ładowarce Range Extender. Ta historia miłosna 2.0 odzwierciedla odważną wizję grupy i jej determinację do ciągłego dążenia do wyróżniania się na rynku.
 
W Haulotte nie zadowalamy się tylko tym co najlepsze, mierzymy wyżej i dalej, mierzymy w wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo. Właśnie taki jest nowy przegubowy elektryczny podest ruchomy HA16 E, najmłodsze dziecko generacji PULSEO. Ten nowy model otwiera zupełnie nowy świat wspaniałych możliwości. Postaw na kreatywność i elastyczność! Postaw na podnośnik, który spełnia wymogi obecnych czasów i który pozwoli zmienić codzienne życie na lepsze.
 
Romeo XXI wieku zyskał wszystkie atuty, aby zdobyć serce Julii. Odkryj 4 powody, dla których warto zakochać się w HA16 E i wyznać swoje uczucia.Poznaj świat modelu HA16 E!

Podnośnik HA16 E PULSEO to maszyna 2 w 1: jej wszechstronność sprawia, że staje się niezbędna przez cały okres eksploatacji obiektu, od rozpoczęcia robót w stanie surowym po prace wykończeniowe. Jej elektryczna architektura, w połączeniu z wydajnością terenową sprawia, że doskonale nadaje się zarówno do zastosowań w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewniając jednocześnie cichą pracę i zerową emisję spalin.

Opcja z niebrudzącymi oponami sprawia, że przegubowy elektryczny podnośnik koszowy HA16 E umożliwia pracę w pomieszczeniach bez pozostawiania śladów, nawet na delikatnych podłogach. Krótki tył i układ czterech kół skrętnych (dostępny w modelu HA16 E PRO) zapewniają doskonałą zwrotność.


20240214_HA16E-OUT-haulotte
20240214_inandout_HA16E-Haulotte
20240214_HA16E-in-haulotte


Gwarantowana miłość od pierwszego wejrzenia!

100% architektura elektryczna sprawia, że podnośnik HA16 E działa bez emisji spalin, dzięki czemu nadaje się do eksploatacji w każdych warunkach, również w nocy:
  • Strefy niskiej emisji (LEZ)
  • Budowy ekologiczne
  • Obszary, w których zabroniono eksploatacji silników spalinowych.
Model HA16 E jest niezwykle cichy (< 70 dB w trybie elektrycznym) i zapewnia prawdziwy komfort operatorom i osobom znajdującym się w pobliżu. Jego dyskrecja otwiera drzwi do nowych zastosowań: w strefach ciszy, takich jak szpitale, biura, szkoły, miejsca publiczne (centra handlowe, deptaki, lotniska) oraz umożliwia pracę w zamkniętych pomieszczeniach.
Romans bez granic!

Niezależnie od lokalnych ograniczeń, HA16 E oferuje kilka wygodnych rozwiązań ładowania: gniazdo sieciowe, gniazdo trójfazowe do szybszego ładowania lub ładowanie za pomocą ładowarki Range Extender*. Range Extender jest wymiennym generatorem, który ładuje akumulator HA16 E do 80% w ciągu 3 godzin, a jego montaż zajmuje zaledwie 5 minut.
 
HA16 E wyposażony w Range Extender ma nieograniczoną autonomię, dzięki czemu może pracować bez ograniczeń we wszystkich typach lokalizacji, w tym bez dostępu do sieci elektrycznej. Range Extender jest w 100% wszechstronny i kompatybilny z modelami podnośników nożycowych HS15 E i HS18 E oraz przyszłymi modelami z serii PULSEO.
 
*dostępne jako opcja
Na dobre i na złe!

HA16 E może pochwalić się doskonałą zdolnością pokonywania przeszkód, odpowiadającą podnośnikowi z silnikiem spalinowym. Jej układy elektryczne, w połączeniu z napędem w mostach, zapewniają uzyskanie wysokiego momentu obrotowego i umożliwiają poruszanie się w każdym, nawet najtrudniejszym terenie. Jego imponująca mobilność, uzyskana dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu, oznacza, że może wspinać się na zbocza o nachyleniu do 40% i pracować z odchyleniem do 5°.


Powiedz „tak” na resztę życia dzięki uproszczonej obsłudze technicznej!

Model HA16 E zaprojektowano tak, aby ułatwiać czynności związane z obsługą techniczną i optymalizować całkowity koszt posiadania. Obsługa techniczna maszyny jest łatwa dzięki zintegrowanemu narzędziu diagnostycznemu, bezpośredniemu dostępowi do podzespołów, akumulatorom AGM i bezobsługowym silnikom asynchronicznym (AC).
Te elementy konstrukcyjne, w połączeniu z telematyką SHERPAL, umożliwiają menedżerom flot maksymalne wykorzystanie możliwości maszyn. Dzięki danym przesyłanym przez maszynę zarządzanie flotą jest łatwiejsze, a dostęp do maszyny jest zoptymalizowana, co znacznie upraszcza wykonywanie codziennych operacji.
20240214-HA16E-Haulotte-contrepoids
20240214-Garantie5ans-PL

Model HA16 E spełnia najwyższe standardy jakości Haulotte

Model HA16 E spełnia najwyższe standardy jakości Haulotte i wszystkie wymagania dotyczące pracy na wysokości do 16 m. HA16 E, a wszystkie modele z generacji PULSEO poddaje się rygorystycznym testom wytrzymałościowym i przyspieszonym cyklom starzenia, aby zagwarantować ich żywotność i umożliwić objęcie 5-letnią gwarancją. Wraz z HA16 E Haulotte potwierdza swoje zaangażowanie na rzecz klientów, oferując im sprzęt, który wspiera dekarbonizację miejsc pracy, jest niezawodny przez długi czas i zawiera innowacje zapewniające coraz większe bezpieczeństwo. W połączeniu z ofertą usług 360°, HA16 E zagwarantuje swoim właścicielom zoptymalizowany całkowity koszt posiadania.

Gama PULSEO

Haulotte kontynuuje swoją „błękitną strategię”, dodając nowy model 16-metrowego przegubowego podnośnika koszowego do gamy PULSEO: HA16 E i jej w pełni wyposażoną wersję HA16 E PRO. Gama PULSEO oferuje przyjazny dla środowiska, w 100% elektryczny, bezemisyjny sprzęt, który zapewnia niezrównaną wydajność w każdym terenie. Obecnie dostępne są 4 modele maszyn – HS15 E, HS18 E, HA20 LE, HA16 E – rozszerzające zakres zastosowań i autonomię pracy.
 
W ten sposób Haulotte kontynuuje rozwój swojej gamy PULSEO, stopniowo zastępując konstrukcjami elektrycznymi wszystkie modele spalinowe. Połączenie HA16 E z modułem Range Extender jest idealnym rozwiązaniem wspierającym zmiany miksu energetycznego na placu budowy. Range Extender, zdejmowany i wymienny generator dostosowany do wszystkich modeli PULSEO*, zapewnia większą elastyczność i autonomię w miejscach bez dostępu do źródła energii elektrycznej.
 
*Z wyjątkiem HA20 LE


Certyfikat ISO 9001/14001/45001

Globalny dostawca rozwiązań

Blue company challenger

Doświadczony producent