Znajdź urządzenie dopasowane do swoich potrzeb:

Rodzaj podnoszenia
Gdzie pracujesz?
Zasięg

Push-Arounds

Gama produktów do szybkiego podnoszenia i podestów typu Push Around jest odpowiednia dla wszystkich projektów przeprowadzanych w pomieszczeniach zadaszonych. Lekkie wózki umożliwiają pracę nawet w najbardziej delikatnym terenie. Są łatwe do transportu ręcznie lub mogą być holowane przez przyczepę lub samochód dostawczy. Ich opony niepozostawiające śladów i stabilizatory z osłoną gumową zapewniają ochronę posadzki. Dzięki kompaktowym rozmiarom mogą być przeprowadzane przez drzwi lub być przewożone windą. Ich szybka konfiguracja może zostać wykonana przez jedną osobę. Wymagają jedynie minimalnej konserwacji i zapewniają dobry stosunek jakości do ceny. Wysokość robocza wynosi od 8 do 14 metrów.

Quick Up 8

Maksymalny udźwig : 159
Wysokość robocza : 8
Dodaj do porównania

Quick Up 9

Maksymalny udźwig : 159
Wysokość robocza : 9
Dodaj do porównania

Quick Up 11

Maksymalny udźwig : 159
Wysokość robocza : 11
Dodaj do porównania

Quick Up 12

Maksymalny udźwig : 136
Wysokość robocza : 12
Dodaj do porównania

Quick Up 14

Maksymalny udźwig : 136
Wysokość robocza : 13
Dodaj do porównania

Wybierz podnośnik koszowy push-arounds


Lekkie, kompaktowe, przeznaczone do pracy na delikatnych powierzchniach, podnośniki koszowe elektryczne są przeznaczone do „eksploatacji w pomieszczeniach zadaszonych”. Wysokość robocza wynosi od 8 do 14 metrów. Dzięki bardzo małej masie nasze podnośniki koszowe elektryczne push-around, zapewniają wsparcie, umożliwiając pracę na delikatnych nawierzchniach: kafelkach, wykładzinach, podłogach, parkietach itp. Wyjątkowo zwarte, podnośniki koszowe Quick-Up umożliwiają dostęp w wąskich przejściach i zapewniają łatwy transport pojazdami użytkowymi, takimi jak furgonetka lub przyczepa.

 

 

Skorzystaj z oferty jednego z wiodących światowych producentów podnośników koszowych


Haulotte oferuje zwinną i lekką gamę podnośników koszowych, aby jak najlepiej odpowiadać potrzebom użytkowników. Czerp korzyści z naszej najbardziej ekonomicznej oferty podnośników koszowych podczas realizacji obsługi technicznej, robót konserwacyjnych, napraw lub obsługi imprez sportowych lub halowych.

 

 

 

Serwis & gwarancje Haulotte