Zlokalizuj mnie / Wybierz spółkę zależną

Jesteś przypisany do oddziału: France

Dostępne języki

Najnowsze

Haulotte wprowadza MyCompanion, zupełnie nowy produkt cyfrowy zwiększający komfort użytkowania i bezpieczeństwo

Opublikowane 2024/06/17

Czytanie 3 min

Haulotte prezentuje nowy produkt cyfrowy przeznaczony dla operatorów w terenie.

Celem jest zapewnienie użytkownikom kompleksowych, dokładnych informacji o maszynie i jej środowisku pracy. MyCompanion to łatwe w użyciu, ergonomiczne narzędzie z możliwością rozbudowy, które pomaga operatorom zapoznać się z maszyną.Właściwe informacje we właściwym czasie

W ciągu kilku sekund dostępne są informacje dotyczące maszyny, które zwiększają produktywność, wydajność i bezpieczeństwo operatorów.

Pobierz broszurę

Łatwy dostęp do informacji o maszynie

Narzędzie MyCompanion działa z kodem QR umieszczonym na maszynie. Użytkownicy muszą go po prostu zeskanować, aby uzyskać dostęp do określonej dokumentacji dla maszyny zgodnie z jej numerem seryjnym i listą kontrolną, którą należy wykonać przed użyciem maszyny.

Odkrywanie rozwiązania


"To nie jest aplikacja, którą można pobrać. Po zeskanowaniu kodu QR natychmiast uzyskuje się dostęp do strony internetowej zoptymalizowanej pod kątem przeglądania na urządzeniach mobilnych. To łatwiejsze i szybsze" - mówi Marine Fargetton, kierownik działu Digital Experience.

Uzyskaj całą dokumentację swojej maszyny w jednym miejscu: instrukcje obsługi, książki konserwacji, katalogi części zamiennych i filmy instruktażowe.

Pozwala to lepiej zrozumieć maszynę dzięki interaktywnym treściom, takim jak filmy instruktażowe, wyjaśniające wszystko, co musisz wiedzieć o swoim modelu podnośnika. Pozwala to również operatorowi, który jest uprawniony do prowadzenia maszyny, na łatwe przejęcie kontroli nad maszyną poprzez wykonywanie prostych instrukcji.

"Dzięki MyCompanion docieramy do operatorów w terenie. Doskonale wpisuje się to w naszą filozofię docierania do wszystkich, którzy pracują z naszymi maszynami, przy użyciu właściwego narzędzia we właściwym czasie i we właściwym miejscu" - wyjaśnia Frédéric Menini, Digital Product Manager.
Poprawa bezpieczeństwa i zarządzania energią

Ale to nie wszystko! MyCompanion dostarcza również lokalne prognozy pogody, określając wszelkie potencjalne zagrożenia dla operacji (wiatr, deszcz itp.). Ta i wiele innych funkcji zwiększają świadomość operatora na temat środowiska zewnętrznego. Dostępna jest lista kontrolna bezpieczeństwa umożliwiająca szybką kontrolę maszyny.

Pobierz broszurę

Jeszcze więcej możliwości dzięki Sherpal!

Jeśli maszyna jest podłączona do SHERPAL, narzędzie będzie w czasie rzeczywistym podawać informacje o poziomie paliwa lub stanie naładowania akumulatora oraz alerty bezpieczeństwa, pozwalając operatorowi zachować bezpieczeństwo i uniknąć kłopotów. Cechy te są wyświetlane w odniesieniu do pozycji maszyny, przy użyciu funkcji geofencing zintegrowanej z SHERPAL Box.

Więcej informacji o Sherpal


"Pracujemy w sposób skoordynowany zgodnie z globalną wizją. W dłuższej perspektywie chodzi o to, aby nasze narzędzie do zdalnego monitorowania, SHERPAL, zawierało te same funkcje, które opracowaliśmy dla MyCompanion, aby zapewnić spójność i komplementarność naszych narzędzi cyfrowych oraz zagwarantować najlepszą obsługę klienta", podsumowuje Frédéric Menini.
 
To nowe narzędzie ucieleśnia dynamikę innowacji wprowadzoną w ramach planu strategii cyfrowej grupy. Podłączenie maszyn do SHERPAL jest jeszcze bardziej wydajne, ponieważ zapewnia dostęp do alertów bezpieczeństwa oraz do informacji o poziomie paliwa lub stanie naładowania akumulatora.
Zamów naklejkę już teraz!

Aby wyposażyć maszyny z floty zainstalowanej przez klienta, kody QR można zamówić na stronie MyHaulotte (numer części: 4001281820).
Klienci mogą wykonać tę procedurę samodzielnie. W takim przypadku, w celu zagwarantowania procesu, spółka zależna jest głównym kontaktem, który pomaga klientowi podczas korzystania z MyCompanion.
Proces przebiega następująco:
  • Naklej naklejkę na urządzenie
  • Zeskanuj kod QR za pomocą smartfona
  • Wprowadź numer seryjny maszyny na stronie internetowej
  • Zatwierdź
Poznaj MyCompanion!

Dołącz więc do nas i pozwól operatorom uzyskać właściwe informacje we właściwym czasie dzięki MyCompanion!
 
 


Certyfikat ISO 9001/14001/45001

Globalny dostawca rozwiązań

Blue company challenger

Doświadczony producent