Znajdź urządzenie dopasowane do swoich potrzeb:

Rodzaj podnoszenia
Gdzie pracujesz?
Zasięg

Teleskopowe

Architektura teleskopowa pozwala na proste i łatwe podnoszenie, co czyni je łatwymi w użyciu. Mają one największy zasięg i zapewniają dostęp do wyższego poziomu, niż jakikolwiek inny rodzaj wysięgnika. Podesty teleskopowe mogą być wykorzystywane w trudnym terenie dzięki wyjątkowym parametrom terenowym. Dzięki proporcjonalnym i jednoczesnym ruchom zapewniają wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa.

HT16 RTJ PRO

Maksymalny udźwig : 250
Wysokość robocza : 16
Dodaj do porównania

HT23 RTJ O

Maksymalny udźwig : 230
Wysokość robocza : 23
Dodaj do porównania

HT23 RTJ PRO

Maksymalny udźwig : 230
Wysokość robocza : 23
Dodaj do porównania

HT28 RTJ PRO

Maksymalny udźwig : 230
Wysokość robocza : 28
Dodaj do porównania

HT43 RTJ PRO

Maksymalny udźwig : 450
Wysokość robocza : 43
Dodaj do porównania

Wybierz podnośnik teleskopowy od Haulotte

Architektura teleskopowa pozwala na proste i łatwe podnoszenie, co sprawia, że podnośniki koszowe są bardzo łatwe w obsłudze. Mają one największy zasięg i zapewniają dostęp do wyższego poziomu, niż jakikolwiek inny rodzaj wysięgnika. Podesty teleskopowe mogą być wykorzystywane w trudnym terenie dzięki wyjątkowym parametrom terenowym. Dzięki proporcjonalnym i jednoczesnym ruchom zapewniają wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa dla wysokości roboczych od 16 do 43 metrów oraz nośność do 450 kg w przypadku niektórych modeli. Wyposażone w ciągły obrót o 360° i osie wysuwane, oferują optymalną produktywność operatorom pracującym na budowach, przy pracach wykończeniowych, pielęgnacji terenów zielonych lub podczas wszelkich prac konserwacyjnych i renowacyjnych.

Haulotte, specjalista w produkcji podnośników teleskopowych.

Haulotte oferuje szeroką gamę podnośników koszowych, aby sprostać wymaganiom branżowym, niezależnie od środowiska pracy. Podnośniki teleskopowe oferują wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa oraz są w stanie z łatwością wykonywać różne prace bez względu na rodzaj terenu podczas robót ciesielskich, rozbiórek, robót budowlanych, przycinania drzew, obsługi imprez itd.

Serwis & gwarancje Haulotte