Znajdź urządzenie dopasowane do swoich potrzeb:

Rodzaj podnoszenia
Gdzie pracujesz?
Zasięg

Masztowe

Korzystaj z elastyczności naszej gamy asortymentowej podestów masztowych Star. Dzięki kompaktowym wymiarom, silnikom prądu przemiennego i odpowiedniej wysokości, są wyjątkowo łatwe w prowadzeniu w ciasnych przestrzeniach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, na podłożach wykonanych z płytek. Rozszerzenie platformy zapewnia dodatkową przestrzeń. Modele wyposażone w JIB umożliwiają pracę nad przeszkodami i nie mają żadnego wahania, co czyni je bardzo łatwymi w manewrowaniu. Do prac magazynowych przeznaczony jest specjalny model PICKING, wyposażony w platformę podnoszącą. Kosz podnosi się słupowo (mały kąt wychylenia) do wysokości roboczej od 6 m do 10 m.

Star 6

Maksymalny udźwig : 230
Wysokość robocza : 6
Dodaj do porównania

Star 6 CRAWLER

Maksymalny udźwig : 200
Wysokość robocza : 6
Dodaj do porównania

Star 6 PICKING

Maksymalny udźwig : 180
Wysokość robocza : 6
Dodaj do porównania

Star 8 S

Maksymalny udźwig : 200
Wysokość robocza : 8
Dodaj do porównania

Star 10

Maksymalny udźwig : 200
Wysokość robocza : 10
Dodaj do porównania

Podest masztowy pozwala uzyskać dostęp do dowolnego miejsca w dowolnym momencie.


Idealne do uzyskiwania dostępu do trudno dostępnych miejsc, podesty masztowe nadają się szczególnie do prac konserwacyjnych, napraw, inwentaryzacji lub wszelkich innych operacji w magazynach. Podest masztowy STAR 6 Picking szczególnie nadaje się do załadunku i rozładunku towarów składowanych w magazynach. Podesty masztowe mogą być używane wewnątrz lub na zewnątrz dzięki oponom niepozostawiającym śladów, które zapewniają ochronę każdego rodzaju nawierzchni.

Podest masztowy: zróżnicowana oferta dostosowana do potrzeb użytkownika.


Haulotte projektuje i buduje podesty masztowe elektryczne, o wysokości roboczej od 6 do 10 metrów do podnoszenia ludzi, aby spełniać wymagania użytkowników niezależnie od środowiska i codziennych ograniczeń. Zwinne, solidne, niezawodne i bardzo łatwe w obsłudze, nasze podesty masztowe oferują dużą wydajność i są idealne do wykonywania prac na wysokości w efektywny i całkowicie bezpieczny sposób!

 

 

 

Serwis & gwarancje Haulotte