Części zamienne

yellow-square.pngBUDŻET POD KONTROLĄ

Oryginalne części zamienne Haulotte zapewniają doskonałą kompatybilność i zoptymalizowaną trwałość maszyn. Wszystkie części są testowane i certyfikowane, aby zapewnić doskonałą jakość i zwiększyć tym samym bezpieczeństwo użytkowników przy jednoczesnej maksymalizacji trwałości i wartości końcowej sprzętu.

yellow-square.pngSerwis Haulotte jest zwolennikiem prawdziwie partnerskiej współpracy, lokalizując się blisko klientów i ułatwiając im znalezienie części — zarówno z pomocą wyspecjalizowanych ekspertów technicznych, jak i samodzielnie, poprzez innowacyjne narzędzie on-line.

e-asy-spare-parts-com-vecto.png  to sprawna wyszukiwarka, dzięki której z łatwością i w rekordowo krótkim czasie można zidentyfikować i zamówić potrzebne części, a także skorzystać z dodatkowych zniżek.

Spełnianie wymagań klientów jest dla nas niezmiennie priorytetem — Serwis Haulotte wysyła każde zamówienie pod dowolny adres w ciągu 24 godzin* za pośrednictwem globalnej sieci siedmiu platform logistycznych.  (* W zależności od dostępności zapasów)

Aby zapewnić długotrwałą sprawność urządzeń, Serwis Haulotte zajmuje się wszystkimi elementami maszyn Haulotte, a także ich wymianą.

Organizacja łańcucha dostaw oryginalnych części zamiennych Haulotte opiera się na jednej zasadzie:

yellow-square.pngŁatwe znalezienie odpowiedniej części
yellow-square.pngNatychmiastowe udostępnienie części Wysłanie pod właściwy adres
yellow-square.pngGwarancja jakości w przystępnej cenie

 

Części zamienne:

Tel. +48 22 720 54 61

E-mail: czesci@haulotte.com