Prezentacja filii

 

YouTube player

Haulotte Polska Sp. z o.o to spółka córka Haulotte Group SA z Francji - trzeciego światowego (największego europejskiego) producenta maszyn do podnoszenia ludzi i towarów. Polska Spółka istnieje od grudnia 2005 i zajmuje się:

  • sprzedażą nowych i używanych platform roboczych i ładowarek teleskopowych Haulotte.
  • obsługą posprzedażną – serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz szkoleniami technicznymi z obsługi i napraw maszyn tej marki.
  • sprzedażą części zamiennych do wszystkich typów maszyn Haulotte.

Zakres działania Haulotte Polska obejmuje nie tylko Polskę ale także kraje Europy Centralno – Wschodniej takie jak Węgry, Rumunia, Bułgaria, Białoruś i Ukraina. W Polsce posiadamy własną sieć sprzedażową i serwisową natomiast w krajach wspomnianych powyżej działamy w oparciu o autoryzowanych partnerów / dystrybutorów.

W siedzibie polskiego oddziału Haulotte Group, w Jankach k/Warszawy znajdują się biura firmy, magazyn maszyn i części zamiennych oraz warsztat stacjonarny działu serwisu. Dział handlowy obejmuje zarówno dyrektora generalnego odpowiadającego za największych klientów krajowych oraz sieć dystrybutorów zagranicznych, przedstawicieli regionalnych oraz szefową logistyki sprzedaży. Dział Serwisu to kilka warsztatów mobilnych z technikami poruszającymi się po całym kraju oraz doradca klienta ds. części zamiennych.

Jesteśmy niedużą organizacją ale bardzo blisko klienta, szybko i efektywnie reagującą. Haulotte Group odróżnia od konkurentów fakt, że jest jedynym producentem platform roboczych posiadającym na całym świecie własną sieć spółek / oddziałów zajmujących się sprzedażą maszyn i obsługą posprzedażną.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY Z NAMI.

Siedziba firmy w Jankach