Szkolenia

blue-square.pngWIEDZA TECHNICZNA

Sieć trenerów obejmująca wszystkie oddziały Grupy ma za zadanie przekazywać klientom know-how, a także umiejętności niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa, odpowiedniego poziomu wiedzy technicznej i skuteczności w trakcie czynności serwisowych oraz pracy ze sprzętem Haulotte.

blue-square.pngKatalog szkoleń Serwisu Haulotte jest w pełni zorientowany na dostosowywanie kursów tak, aby zaspokoić każdą potrzebę szkoleniową. Serwis Haulotte proponuje własne kursy i programy nauczania dostosowane do poziomu umiejętności i konkretnych celów szkoleniowych (szkolenia sprzedażowe, szkolenia ukierunkowane na konkretne floty itd.).

TERMINARZ SZKOLEŃ UDT <IP> i <P> oraz  TECHNICZNE LEVEL I

blue-square.pngSesje teoretyczne i praktyczne odbywają się zawsze w języku klienta i mają na celu optymalizację zasięgu i zrozumienia.
Skuteczność szkoleń Serwisu Haulotte jest zagwarantowana dzięki systemowi ocen indywidualnych, który został wprowadzony, aby zapewnić odpowiedni poziom jakości pracy szkolonych zespołów.

blue-square.pngObecnie 83% klientów deklaruje  wysokie zadowolenie ze szkoleń prowadzonych przez sieć Serwisu Haulotte . (ankieta dot. szkoleń: Formation 2014)

Kontakt:

Tel: +48 22 720 53 86

E-mail: serwis@haulotte.com